نتایج جستجو برای عبارت :

مبصر خاکستری متمایل به آفتابی

رفیق گفت پست اخرش عوض شده.همین چند لحظه پیش باز رفتم سراغش.بدموقع هم رفتم.آخرش را بعد آن که من خوانده بودم اضافه کرده.اصلا انگار برای من اضافه کرده.رفیق است دیگر.خواسته یا ناخواسته.دانسته یا ندانسته.
رفیق راست میگوید.مثلا تو،شما،شمای غیر قابل وصفِ با هر وصف،همیشه معلم میمانی‌.چه خوب که همیشه معلم میمانی.اصلا چون معلم میمانی من حالا،همین حالا،میبارم.اصلا چون معلم میمانی باز پست رفیق را خواندم.اصلا چون معلم میمانی دوستت دارم.
تو تا ابدمعلم م
گفتگوی خواندنی یک دختر شیعه با مدیر اهل‌سنت
 مدرسه

ما در کلاس که 24 نفر هستیم، معلم
ما وقتی میخواد از کلاس بیرون بره، به من میگه: خانم محمدی، شما مبصر باش تا نظم کلاس
بهم نریزه... و به بچه ها میگه: بچه ها، شما گوش به حرف مبصر کنید، تا من برگردم شما
میگید پیامبر (ص) از دنیا رفت و کسی را به جانشینی خودش انتخاب نکرد.

آیا پیامبر(ص)، به اندازه معلم ما،
بلد نبود یک مبصر و یک جانشین بعد از خودش تعیین کند که نظم جامعه اسلامی بهم نریزد؟!

جواب مدیر اهل‌
متاسفانه امروز شنیدم که حسین محب اهری به رحمت ایزدی رفتن
روحشون شاد و یادشون گرامی
چه روزهایی که پای تلوزیون میشستیم و برنامه مبصر کلاس رو تماشا میکردیم
عجب دنیاییه
هر طوری که زندگی میکنی آخرش باید بزاری بری
خوش بحال اینجور آدمهاییکه همه ازشون به خوبی یاد میکنن
****** خدا رحمتشون کنه*******
یکی از پسرهای کلاسم زنگ آخر روبرویم ایستاد و گفت فردا می‌رود سفر. لبخند زدم که خوش به حالت! کجا می‌روی حالا؟ گفت افغانستان. گفت که شاید دیگر برنگردد. گفت که دلش تنگ می‌شود. گفت که قبل از رفتن مشق‌های امروزش را می‌نویسد. بعد دستش را آورد جلو، دست داد و رفت. رفت که رفت.
از شنبه کلاس من مبصر ندارد.
هفته اول بعد از تعطیلات
خوب اول غروب جمعه 16 فروردین رو تسلیت
عرض می کنم...
خوب به صورت طبیعی همه با چک لگد بلند
شدین ولی من نه...من با یه مشت فقط
خوابیدم و حالا بیدارشدنم با خدا بود و
مادرم به هر تریتیبی بود بلند شدم و رفتم.
خوب این هفته به جز ریاضی مشق نداده بودن
و کل عید راحت بودیم و حال کردیم.
و،و،و،و،خبر خوب تو ریاضی کل این هفته
بود این بود که تکلیف عید رو مبصر رو نگرفت
و بهش یه صفر گنده و شیک با کلاس گزاشت
ما هم کیف کردیم.
کل این هفته زود گذشت...خ
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، در ادامه بازرسی های بازرسان مرکز بهداشت از روند اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و ضرورت غیرفعال بودن صنوف پرخطر داخل پیشگیری از بیماری کرونا، میدان بزرگ قم در درگاه نمایندگان نیروی انتظامی و تعزیرات تا اخبار وزارت بهداشت غیرفعال شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این خصوص بیان کرد: با توجه به اینکه حجم بیماران ورودی به مراکز درمانی بوسیله ویژه بیمارستان کامکار قم بار دیگر تکثیر یافته است، مشاغل پرخ
طبق آنچه اهالی قدیمی شمیران می گویند، قصران به ۲ بسرنوشت شوم دچار کردن شاخه می شد که قصبه خارج از کوه های قصران، اوین نام گرفته حیات. «احمد مبنا حسین ابو عباس اذونی» شیخ ارشد قرن پنجم از اهالی روستای اوین حیات که معمولاً به ری عروج می کرد و مورد احترام اهالی آن استراحت می گرفت و داخل حال تبادل علم از ری بوسیله اوین حیات. «ارباب مهدی اعرابی»، شورایار خیابان کوچک اوین درباره معیشت اهالی روستای اوین می گوید: «شمیران همه اش دهکده بود و اهالی روس
این هفته بازار خودروهای فتنه ای و سوپراسپرت های ارتقایافته شلوغ کار بود؛ دو سوپراسپرت ساز لایق ایتالیا یعنی فراریو لامبورگینی هم از معیار های جدیدی رونمایی کردند. لامبورگینی از علیه جدید خود با پیشرانه ۱۲ استوانه ۸۳۰ اسب فرخوراک پزی و مدل مشق ای اوروسبا نام ST-X رونمایی کرد. فراری نیز مدل مانور ای 488 GT3 را با بسته ی Evo شناساندن کرد که از سال آینده در مسابقات بین المللی GT شریک شدن خواهد کرد.خودروی مسابقه ای جدید فراری شباهت یدکی به 488GT3 دارد که
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دوچرخه ی مورد علاقه ام را از روی سریر کنار می دارم. چرخ هایش زردند و کالبد اش قزل. دو سال و شقه است که بوسیله همین شکل باقی الباقی است، عاری هیچ تغییری. از او می پرسم: « این حرکت دورانی تغییر نکرده است. به پندار همین، من همواره او را دوست می دارم. آدم ها دگرگونی می کنند، این طور نیست؟» او بوسیله گل خود آب می دهد و می گوید: «بله، دگرگونی می کنند. غیرممکن است که تغییر نکنند. اما انسان ها یک دیگر را با حیات تغییراتِ هم خویش می دارند.» دست افزار های او
استانبول از بسیاری از جهات یک تقاطع محسوب می شود؛ تقاطع دریا و خشکی، اروپا و آسیا، معماری بیزانس و معماری اسلامی، گذشته و حال. از هر لحاظ، این تنوع و لایه های تاریخی، یکی روی دیگری قرار پژمرده و در سراسر ده کرد واضح کرده است. به همین دلیل است که  تور استانبول درون هر دوروبر و تا اینکه هر فصل از سال، جزو پرطرفدارترین تورهای خارجی میان گردشگران ایرانی محسوب می شود. زمانی که درون استانبول هستید و از تماشای معبر بسفر حیرت کرده اید، باید بدانید ک
دلم برای پاکی دفتر نقاشی و گم شدن در آن خورشید همیشه خندان، آسمان همیشه آبی، زمین همیشه سبز، و کوه های همیشه قهوه ای دلم برای خط کشی کنار دفتر مشق با خودکار مشکی و قرمز، برای پاک‌کن های جوهری و تراش های فلزی، برای گونیا و نقاله و پرگار و جامدادی  دلم برای تخته پاک‌کن . گچ های رنگی کنار تخته برای اولین زنگ مدرسه، برای قرآن های اول صبح و خواندن سرود ایران اول هفته دلم برای مبصر شدن، برای از خوب، از بد، دلم برای ضربدر و ستاره  ، کارت صد آفرین  ب
ترسی در حدقه ی چشمان ما حلقه می زند که شب ها همچنین بختک همان بیم ها را می بینیم. کابوس ترس هایی که با دست وپازدن در بالا بیش شروع می شوند و با فروافتادن در دره ای عمیق به پایان می رسند. بختک هایی که هیچ وقت ائتلاف نمی افتند، اما ما همیشه از آن ها می ترسیم. ابد مانند کودکی که از سایه ها می ترسد از تنهاشدن وحشت می کنیم، اما هنوز آن قدرها هم با خودمان صادق نیستیم که بتوانیم کودکانه به کسی امان ببریم. ما با دنیایی از نخوت مبصر می شویم، اما انگار بزرگ
دلم برای پاکی دفتر نقاشی و گم شدن در آن خورشید همیشه خندان، آسمان همیشه آبی، زمین همیشه سبز، و کوه های همیشه قهوه ای دلم برای خط کشی کنار دفتر مشق با خودکار مشکی و قرمز، برای پاک‌کن های جوهری و تراش های فلزی، برای گونیا و نقاله و پرگار و جامدادی  دلم برای تخته پاک‌کن . گچ های رنگی کنار تخته برای اولین زنگ مدرسه، برای قرآن های اول صبح و خواندن سرود ایران اول هفته دلم برای مبصر شدن، برای از خوب، از بد، دلم برای ضربدر و ستاره  ، کارت صد آفرین  ب
حراجی RM Sotheby’s یک وسیله جیپ رانگلر کاملا ارتقایافته را برای فروش گذاشته که تغییرات عریض و عمده ای روی اکثر قسمت های آن اعمال شده است. درون آگهی سودا این جیپ رانگلر اشاره ای نشده که خودرو کار شرکتی تیونر است یا مالک آن خودش تغییرات را درون خودرو ابداع کرده. هرچه باشد، نتیجه ی فقره یکی از جذاب ترین و جالب ترین مدل های سفارشی رانگلر بوسیله شمار می آید که احتمالا با قیمتی درحدود ۴۰ تا ۵۰ هزاره دلار می نبوغ آن را خرید. مقاله های مرتبط:جیپ رانگلر م
دختر نازم رو با خودمم ها. فقط نگام کنید چقدر در صلحم من با خودم:)چند سالمه؟ ۲۴سال. خیلی جوونم. جوونی فصل تلاشه، فصل انجام دادن کارهایی که بعد سی‌سال عارت میاد انجام بدی، بعد چهل سال جون نداری انجام بدی. پس دیر میشه‌. باید جنبید. ریچل رو یادتونه؟ توی تولد سی سالگیش نشست به برنامه ریزی برای زندگی و یهو فهمید خیلی عقبه. من از یهویی‌هایی که میکوبن توی سر آدم میترسم. عین ماهی‌تابه‌هایی که جری توی سر تام میکوبید.توی یک پرانتز پت و پهن اینو بهتون بگ
AتیونرGHAROOOON کارلکس سال گذشته یکی از دوست داشتنی ترین نسخه های تیونینگ شده از مرسدس بنز ایکس کلاس را به ارائه گذاشت که قیمت بسیار بالای ۱۱۶ هزار دلاری نیز برای آن تعیین شده وجود. اینک کان دیزاین تصمیم گرفته است با رونمایی از نسخه ی خاصی ایکس کلاس، عنوان جذاب ترین مدل X کلاس را از آن خود کند. قیمت این خودروی از جنس فرمان راست، ۶۸ هزار دلار تعیین شده است. در بخش فنی این پیکاپ آلمانی از یک پیشرانه ی ۳ لیتری V6 دیزلی استفاده شده است که توانایی تولید
به گزارش ایسنا و بوسیله نقل از دیلی میل، ذره نقره ای صحرای مبصر آفریقا(اگر محاسبات پهلو مبنای قد انسان باشد و فرض کنید یک انسان بتواند ۱۰۸ موافق کشش بدنش بدود) قادر است با سرعتی معادل ۳۶۰ مایل پیاده شدن زمانه (۵۸۰ کیلومتر در ساعت) بدود.  این موجود کوچک که سریع العمل ترین مورچه جهان است، نسبت به جثه خود، از یک یوزپلنگ اندوه سریع تر می تبخیر. به گفته محققان سرعت انقباض ماهیچه مورچه به محدودیت های فیزیلوژیکی نزدیک است. این ذره با چرخاندن زبر ال
ASGHAحدودOOOON یک سال از آخرین ویدئوی کِن بلاک، از سری کلیپ های نمایشی او با موضوع دریفت می گذرد. اواخر زمستان سال گذشته، بلاک خودرو جدیدش را رونمایی کرد. در برنامه ای ویژه که به تماس ۱۰ سالگی انتشار نخستین ویدئو از سری محبوب جیمکانا (Gymkhana) تولید شده بود، بلاک ظهر امر وانت فورد F-150 ساخت سال ۱۹۷۷ استراحت گرفت و لاستیک های برند تویو (TOYO) را بخار کرد. پس از غیبتی طولانی، این کود میدان بازی این راننده ی شناخته شده بخشی فرق کرده است.مقاله های مرتبط:جیمک
میگن که (هنوز منبع رو پیدا نکردم، پیدا کنم میدم به شما)
نسل های اخیر جهان (و نه فقط محدود به کشور ما) به سه دسته عمومی تقسیم میشن. منظور کسانی هستن که بعد از جنگ جهانی دوم به دنیا اومدن.
1. نسل ایده ال گرا، نسلی که با ایدئولوژیک میره جلو، فکر میکنه کارش درسته، فکر میکنه هر انقلابی هر جنگی که کرده به نفعشون بوده، فکر میکنن مظلوم بودن که بعد از جنگ جهانی به دنیا اومدن، توی هر کشوری دست یک و خوب منابع و ریسورس ها به اینها رسیده، این نسل عموما بین سال 19
همشهری - محمد سرابی: چه مقدار از درآمد شهرداری تنها برای اداره امور سیال و چقدر از آن به توسعه و ایجاد امکانات بیشتر اختصاص دارد؟ آیا هزینه ساخت مترو و روش اندازی آن با قیمت بلیت ها تناسب دارد؟ هر مایه اتوبوس بی آرتی در شب هنگام روز چند نفر را جابه جا می کند؟ قیمت آلودگی هوای شهر چطور حد گیری می شود و چند معیار بخاطر آن وجود دارد؟   روزانه چقدر زباله از درون نهرها خارج می شود تا آب جریان صریح کند؟ چه معیار و نقشه ای تعیین می کند که بناء ها چندطب

تمام دلشوره های این روز هایم را اگر جمع کنم در همان عدد یک باقی می ماند،گاهی چنان آدمی در گردبادی به بزرگی تاریخ دور خودش می چرخد که حافظه اش را از دست خواهد داد ولی علامتی سوال بزرگیست که چرا همه چیز از حافظه فانی انسان از بین خواهد رفت جز همان نکته ای،خاطره ای و اتفاقی که چنان مشتاق نابود شدنش هستی که مادری مشتاق تولد فرزندش است!
همانند مبصر کلاس در تمام ثانیه هایم دفترچه ای در جیبم قرار دارد تا جمله ای به ذهنم میرسد ثبت کنم و در گالری جملا
همکاری الکتریفای امریکا (Electrify America) که در حوزه ی تولید شبکه های شارژ خودروهای الکتریکی در ایالات متحده ی آمریکا فعالیت می کند، تاکنون توانسته ۳۰۰ ایستگاه شارژ برای این سنخ خودروها طراحی کند. حالا این شریک شدن تصمیم خمود است ابتدایی سیستم شارژ خانگی را برای خودروهای برقی نیز به بازار معرفی بطی ء. این سیستم شارژر ۴۹۹ دلار قیمت دارد و می نبوغ آن را بوسیله صبر از وب سایت های آمازون یا خویشتن سازنده معامله. این شارژر سطح ۲ با تمامی خودروهای الک
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، روز گذشته مدیرعامل شرکت فروش اینترنتی خدمات مسافرتی علی بابا از حمله هکرها به سرورها شرکت و ربودن اطلاعات کاربران علی بابا خبر عدل. هنوز از وسعت و جزئیات اطلاعات لورفته کاربران داخل این پلتفرم چیزی اعلام نشده اما طبق اخبار علی بابا، صبر است تو اطلاعیه های بعد اینده اطلاع دادن تکمیلی بیشتری داخل خصوص این حمله منتشر شود. مسعود طباطبایی، مدیرعامل علی پدر تو توییتی دراین باره نوشت: «متأسفانه تعدادی از
ASASASASASASGHAاشکوداOOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOON پس از رونمایی مدل های Superb iV و Citigo iV قصد دارد تا اواسط دهه ی آینده ۱۰ خودروی برقی را در سبد محصولاتی خود داشته باشد. درحالی که اشکودا به طور اکید درون حال کار روی خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی است ولی به پیشرانه های گازسوز همچنین نگاه مثبتی دارد. این خودروساز جمهوری چک اعتقاد دارد که خودروهای گازسوز همچنان شایستگی حضور در بازار را دارند. برند عرشه کلکسیون ی فولکس واگن پس از رونمایی از خودروی گازسوز اکت
بوسیله گزارش رویترز، دونالد ترامپ، مهتر جمهور آمریکا با پیش روی اینکه چینتوافق خراج شده با آمریکا در مذاکرات تجاری را زیر پا گذاشته است، اطمینان داد تا زمانی که چین به اقداماتی که آمریکا آن را محکوم می یواش عاقبت ندهد، افزایش تعرفه های گمرکی به خشکی امدن کالاهای چینی را حفظ خواهد کرد. رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه غرض گرفت از روز جمعه تعرفه های گمرکی آمریکا را کنار کالاهای وارداتی از چروک بوسیله ارزش دویست میلیارد دلار (پیمانه ۱۸۰ میلیارد
همشهری آنلاین/مریم قاسمی: سایر ساکنان منطقه ۱۸ تهران  از اقوام کُرد، لر، فارس و آذری واژه هستند. این افراد در ریختگی عمر و رفتارشان آماج هایی از آداب و رسم گذشتگان موجودی دیده می شود که عادات آنان درون نوروز را با اندوه ممارست می کنیم.  شهرک ولی عصر(عج) شمالی بوسیله ویژه محدوده خیابان شهید بهرامی را می توان خواستگاه و سکونتگاه پا بر جا اقوام گیلانی نشانی کرد. «رمضان عشقی» از ساکنان قدیمی شهرک ولیعصر(عج) شمالی درباره مراسم نوروزی باستانی که
AWS، زیرمجموعه ی خدمات ابری آمازون، تحت حمله ی گسترده ی DDoS راحتی گرفت. مقابل اخبار منتشرشده، حمله به مدت هشت زمانه امتداد داشته است. حمله ی اصلی روی وب سرویس Router 53 DNS تأثیر گذاشت؛ هرچند دیگر سرویس ها نیز درون اثر حمله های انجام شده، گزارش اختلال و اسکان عملکرد داشتند. AWS سرویسی به نام Shield Advanced برای مقابله با حمله های این چنینی دارد که البته موفق به مقاومت در طبق حمله ی اخیر نشد.سرو ابری گوگل موسوم بوسیله Google Cloud Platform، بی آرامی زمان با AWS چالش های
آنر دقایقی پیش و هنگام رویدادی اختصاصی از پرچم داران ۲۰۱۹ خویشتن رونمایی کرد. آنر ۲۰ و آنر ۲۰ پرو برای رقابت در بازار داغ گوشی های هوشمند، تا دندان به قابلیت های متنوع مجهز شده اند. ولی در این بین و مقابل سنت همیشگی هواوی، آنر ۲۰ پرو به عنوان گزینه ی رده بالاتر، به سخت ادوات توانمندی به خصوص در مقدر شدن دوربین مهیا شده است.مقالات مرتبط:آنر 20 و آنر 20 پرو با تمرکز بر دوربین و تراش کرین 980 معرفی شدندهواوی در این گوشی از جهیز دوربین چهارگانه ای بهر
1.اکیپمون تو دانشگاه میشه:
یه پسری که میخواد تغییر رشته بده بره cs یا ce
6 نفر که درس براشون مهم نی D:
اون پسره "ع":
H1 میخونده و فقط آمار رو انتخاب کرده که بعدش تغییر رشته بره بره علوم یا مهندسی کامپیوتر
یه بچه آروم و منطقی و استرسی و کمی ترسو
اولی از اون 6 تا:
یه دختر شیطون به اسم "ف"
رو ترک دیوار هم کراش داره :/
خیلی مهربون و دوست داشتنی :)
و 100 درصد وحشی (جای گاز هاش هست روی بازوم D: )
F8 میخونده و خب چندبار قبلا هم دیده بودمش :)
روال آشنایی اینجوری بود که نما
1.اکیپمون تو دانشگاه میشه:
یه پسری که میخواد تغییر رشته بده بره cs یا ce
6 نفر که درس براشون مهم نی D:
اون پسره "ع":
H1 میخونده و فقط آمار رو انتخاب کرده که بعدش تغییر رشته بره بره علوم یا مهندسی کامپیوتر
یه بچه آروم و منطقی و استرسی و کمی ترسو
اولی از اون 6 تا:
یه دختر شیطون به اسم "ف"
رو ترک دیوار هم کراش داره :/
خیلی مهربون و دوست داشتنی :)
و 100 درصد وحشی (جای گاز هاش هست روی بازوم D: )
F8 میخونده و خب چندبار قبلا هم دیده بودمش :)
روال آشنایی اینجوری بود که نما
درحالی که همگی در خواهش رونمایی رسمی گوشی های G9 و V60 از لفظ ال جی هستند، این همکاری بوسیله طور رسمی سه گوشی میان رده از سری K را شناساندن کرد.گوشی های جدید سری K ال جی دارای پردازنده ی هشت هسته ای (احتمالا مدیا تک) و صفحه عرضه ۶/۵ اینچی با نسبت های متفاوت، باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و نیز استانداردMIL-STD-810G، جناب USB-C و حسگر اثر انگشت تو دنبال گوشی هستند. به نشانی آخرین وجه اشتراک می توان به کاربرد از دوربین های چهارگانه با چیدمان عمودی و جهیز صدای ف
AیکیGHAROOOON از قابلیت های امنیتی اپل به نام «قفل کوشا سازی» وجود دارد که اپل آی دی کاربران را به پردازنده ای امنیتی به نام T2 هموار می کند. زمانی که کاربر دستگاه خود را به هر دلیل گم کند، می تواند با استفاده از استعداد Find My، آن را ازطریق سرورهای امنیتی اپل متصل بطی ء. از زمان این اتصال، تا وقتی کاربر آی دی اپل خود را وارد نکند، دستگاه قابل استفاده نخواهد وجود. درواقع، تا زمانی که آی دی اپل صاحب وسیله دردسترس نباشد، آن وسیله داخل این شرایط استفاده
قلعهٔ دورام (Durham Castle) دژی است متعلق بوسیله عهد نورمان ها که در شهر دورامِ انگلستان، کنار بلندای تپه ای اعلی از رود ور و جنب کلیسای جامع دورام بنا شده است. این بنا از سال ۱۸۴۰ تاکنون به طور تمام درون اختیار دانشکده دانشگاه دورام قرار داشته و دیدار عمومی از آن، به سبب آنکه خالی نبوده و متجاوز از ۱۰۰ دانشجو در آن ساکن هستند تنها از قاعده عزا های خاص امکان پذیر است. کتاب ایجاد بنا قلعهٔ دورام در سدهٔ یازدهم میلادی در شمال انگلستان ساخته شد. دلیل گ
خودروهای تفریحی مبتنی پیاده شدن ون، در هر شکل و معادل ای نمایش می شوند. بعضی اوقات آن ها تا اینکه ون حزن نیستند، مانند جدیدترین علیه ارث رومر (EarthRoamer). ارث رومر LTi که براساس پیکاپ فورد F-550 سوپردیوتی باریک شده است، طولانی امکانات عزا داخل طبیعت با تجهیزات پیشرفته، سازه ی فیبر کربنی و استعداد رانندگی آف رود را اختلاط می درنگ تا تعلق مندان بوسیله سفرهای بیرون شهری بتوانند به معنای واقعی تعبیر متد خود را داخل صحرا و مناطق دورافتاده نمودار کنند.
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAخودروOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن ID.R R رکورد کلی مهمانی ی سرعت گودوود را. شکست سریع ترین زمانی که تو هیل کلایمب ثبت شده بود، با.۴۱ ۶ ثانیه بوسیله نیک هیدفد تعلق داشت که در سال ۱۹۹۹ آن را با خودرو فرمول یک مک لارن مرسدس/MP4 13 ثبت. کرد با وجود این، فولکس واگن.R ID R در جشنواره ی سرعت امسال با عبور از رکورد هیدفد و ثبت.زمان ۳۹ ۹۰ ثانیه، رکوردی زیاد فوق العاده و دست نیافتنی را ازآنِ. خود کرد رکورد.
هنسی از پکیج تیونینگ جدید خویشتن با معروفیت Goliath 700 برای جی ام سی سیرا و شورولت سیلورادو رونمایی کرد.  قیمت پایه ی از ۵۴ هزار و ۷۰۰ دلار شروع می شود. با گمارش پکیج Goliath 700 روی جی ام سی سیرا دنالی غلبه موتور ۶.۲ لیتری V8 جی ام سی بوسیله ۷۰۰ اسب تبخیر تکثیر نمودار می کند. روی این موتور یک سوپرشارژر مبصر با ظرفیت ۲.۹ لیتر نیز انتصاب می شود. هنسی بخش های دیگر مانند میل سوپاپ، دسته شاتون ها و مسیر هوای موتور را نیز محکمی کرده است. درنتیجه ی این تغییرات، ا
این هفته اصلا پست گذاشتم؟ اصلا احساس میکنم این هفته فقط خوابیدم و مدرسه رفتم. این وسط مسطاشم داشتم کتاب می خوندم(هردو در نهایت می میرند) و روزی شونصد ساعت به زور معلم زبان ترسناکمون(کاف سنسی) با هم تیمی زبانم حرف می زدم.
هم تیمی یاد شده، یک فن حسابی است از برای بی تی اس. از قضا، به کتاب و انیمه شوجو(عاشقانه) نیز علاقمند است. از این نردهایی که میخواهند همه را به مسلک خود در بیاورند. بنابراین در میان تمریناتمان، من مجبورم ابتدا با زبان خوش و به آرا
هیوندای سانتافه یکی از پر فروش ترین شاسی بلندهای هیوندای در میدان ایران که داخل سال ۲۰۱۷ با فیس لیفت ظاهری وارد راسته خودرو ایران شد و به مدت سه سال لقب پرفروش ترین خودرو وارداتی را از آن خود نمود. سانتافه ۲۰۱۷ از SUVهای پرفروش شریک شدن خودروسازی هیوندای است که بوسیله برهان ظاهر زیبا، تجهیزات فنی خوب و موتور قدرتمند طرفداران بسیاری دارد. طراحی ظاهری درون نمای جلو، جلو پنجره کبد ضلعی که امضای هیوندای می باشد و در سایر محصولات این باهم اتحاد
  فرشته ها به آن پایین ها، جایی میان کهکشان های رنگ به رنگ نورانی و شگفت انگیز نقاشی شده، به گوی سبز و آبی می نگریدند و تاسف بود که به خورد خود می دادند، به اشرف آفریده ها، به رنگ ها، طیف های خارق العاده، این زیبافام هایی که بر انسان نگریده شده بود و حال کشتار، تنش و نفرتی بود که می کاشت در دل حتی کودکان معصوم، دانه بدتر بودن، دانه کثیف بودن، دانه سکوت کردن، دانه خفه خون، دانه خون دل، به بانو و آقا نگاه می کردند، به جنسیت های منحصر به فرد و مکم
تب مثل سایر علائم کووید-۱۹ مقدور است داخل فاصله یک تا ۱۴ روز پس از عفونت با ویروس کرونا (اطراف غیبت خواه کمون) هویدا شود. البته باید توجه داشت که امکان پذیر است مریض دچار سرفه یا علائم دیگر مصیبت باشد، اما بوسیله خصوص درون روزهای فاتحه بیماری تب نداشته باشد یا تبش ناچیز شدت باشد. هر چند بوسیله طور معمول دمای غریزی بدن را ۳۷ منصب سلسیوس خواه سانتی گراد (۳۶.۵ تا ۳۷.۵ منصب) در رویت می گیرند، وارسی های مبصر اخیر مدال داده اند دمای عادی بدن انسان ان
گلکسیفولدGHAROOOON نخستینگوشی تاشدنی سامسونگ و یکی از بدوی گوشی های تاشدنی دنیا وجود که با هیاهوی بسیار شناساندن شد؛ اما مشکلاتی بر سر روش این محصول رک شدند تا آن را موفقیت چشم انسداد در بازار دور کنند با. وجود همه ی مشکلاتی که بخاطر گلکسی فولد پیش آمد، سامسونگ مشت از تلاش برنداشت و نسخه ی بهبودیافته ی این دشت را نیز روانه راسته کرد درحالی. که افراد زیادی انتظار داشتند دومین گوشی تاشدنی سامسونگ با برند گلکسی فولد شناساندن شود، اما جبر ای ها گل
نوشتن، به نظرم یکی از پر قابلیت ترین روش های انتقال مفاهیم، احساسات و تصاویره که یکی از موندگار ترین اونها هم میتونه باشه و البته لذت بخش ترینش. حتما شما هم مثل خیلیا های دیگه شنیدید این حرف رو یا اینکه بهش باور دارید که خوندن کتاب هری پاتر لذت بخش تر از دیدن فیلمشه، واقعا چرا همچین چیزی باید باشه؟. یکم به عقب برگردیم، ابتدایی ترین روش برای انتقال داده از عصری به عصر دیگه، تو پرانتز بگم البته اگه هیروگلیف رو در نظر نگیریم که باز خود اون هم در
رویداد سالانه ی ترقی دهندگان بازی بوسیله دلیل افزایش نگرانی ها درباره ی همگی گیرشدن ویروس کرونا در سطح جهان، بوسیله زمان دیگری موکول شد. راحتی بود این رویداد ۱۶ تا ۲۰ مارس (۲۶ اسفند تا ۱ فروردین) داخل قریه سان فرانسیسکو برگزار شود. رویداد یادشده بزرگ ترین رویداد گیمینگ درون این بطرف خانه است که از سال ۱۹۸۸ تاکنون، هرساله برگزار شده است.پیش تر، مسئولان برگزاری رویداد GDC 2020 با وجود کناره گیری سریالی شرکت های مطرح بازی سازی، از برگزاری آن براب
اسلکدر جدیدترین آمار خود دعوی کرد که روزانه ۱۲ میلیون کاربر فعال دارد. پلتفرم همکاری مستخدم اسلک اکنون جزو پرطرفدارترین پلتفرم ها محسوب می شود و آن ها توقع می کنند که کاربرانشان بیش از کاربران رقیب یعنی Microsoft Teams، در پلتفرم فعالیت می کنند.مقاله های مرتبط:مایکروسافت تیمز با ۱۳ میلیون کاربر یومیه اسلک را ظهر قاعده گذاشتچرا مایکروسافت می تواند اسلک را به عرشه بکشد؟آمار قبلی اسلک با موضوع کاربران کوشا روزانه، ماه ژانویه منتشر شد که تعداد آن ه
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAاوایلOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON سال ۲۰۲۰ بود که هوندا از میزان متاخر سیویک Type R R رونمایی. کرد اما مقام های هوندا برای قدرتمندترین سیویک تاریخ، برنامه های بیشتری درنظر پژمرده. اند علاوه کنار مدل متاخر ۲۰۲۰، سیویک Type درون دو نسخه ی Sport Line و Limited Edition غم نمایش خواهد.شد هر سه نمونه هوندا سیویک R Type R استاندارد، Sport Line و Limited Edition از تابستان سال ۲۰۲۰، هر کدام برای مخاطب و هدف خاص، فروخته. می شوند
هیوندای کنای الکتریکی خودرویی مناسب و کم نقص است. این کراس اور جمع و تعدی به لطافت به راسته آمریکای شمالی سیاق یافته و فروش موفقی هم امتحان کرده است؛ ولی با گذشت مدتی، برخی از رانندگان نتیجه ی تجربیات خود با هیوندایکنای الکتریکی را با دیگران در میان گذاشته اند.همان طورکه می قابلیت انتظار داشت، هیوندای کنا نکات مثبت زیادی دارد؛ ولی آنچه خیلی ها بوسیله آن توجه می کنند، ضعف های این خودرو است؛ چون دانستن چنینی مواردی می نبوغ بر تصمیم سایرین بر
جدیدترین به روزرسانی سیستم عامل موبایلی اپل، iOS 13 از شب گذشته برای مایه های سازوار با آن درون دسترس استراحت خمود است. مبصر ترین فردی جدید آی او اس ۱۳ تم تاریک (Dark Mode) است که کاربران اپل از مدت ها پیش خواستار اضافه شدن آن بودند. دارک مود تمامی بخش های رابط کاربری گوشی های آیفون را شامل آی مسیج، گالری تصاویر، منوی تنظیمات و... تاریک می یواش و جذابیت خاصی به آن ها می بخشد.به هنگام فعال شدن دارک مود درون iOS 13 حتی اپلیکیشن های متفرقه نیز درصورت سازگار
روزگار هوشمندی که تیزر آن قبلا توسط آنرپخش شده بود، آنر مجیک واچ ۲ نامیده می شود که پیش از ته سال شناساندن خواهد شد و ظاهر آن مانند طرح های عرشه است. این شریک شدن طرح های اولیه ی آنر مجیک واچ ۲ را به Digital Trends نشان داده است؛ این طرح ها نسبت به تیزری که با مضمون هالووین توسط آنر تو اواخر اکتبر (اوایل آبان) منتشر شد، مفروضات بیشتری از محسوس شایسته کردن هوشمند هواوی بوسیله ما می دهد.مقاله های مرتبط:راهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتیهواوی واچ G
با اجل آخرین کرگدن سوماترایی، این نحو رسما در مالزی منقرض شد. مقامات حیات وحش ایالت صباح تو مالزی، روز شنبه رسما خبر مرگ «ایمان (Iman)»، آخرین کرگدن ماده سوماترایی داخل این کشور را تأیید کردند. وزارت جهانگردی، فرهنگ و محیط زیست مالزی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد، خاطرجمعی روز شنبه ساعت ۱۷:۳۵ دقیقه به ثانیه محلی درگذشت.اداره بود وحش ایالت صباح مالزی داخل این خصوص گزارش داد، این کرگدن ماده تقریبا ۲۵ سال سن داشت و درون پناهگاه بورنئو درگذشت. کرگد
بعد از قرن ها یه چیز از کلاسم بنویسم که رسالت اصلی این وبلاگ فراموش نشه !
تو کلاسمون یه جعبه هایی داریم که به نظر من تو بالا بردن کیفیت خواندن و نوشتن بچه ها معجزه میکنه .جعبه ی دانایی!
 با شروع نشانه ی آ ا هر کدوم از بچه های کلاسم یه جعبه درست کرده اند که حروف و ترکیباتی که یاد می گیرند رو توش میگذارند. از قبل به مادرا گفته بودم که 9 رنگ کاغذ یا مقوا ، تهیه و اونها رو به مربع های 5 سانتیمتری تقسیم کرده و برش بزنند .
سفید برای حروف و 8 رنگ برای ترکیبا
با افزایش هشدارها در ایالات متحده در مورد شیوع تقریبا اجتناب ناپذیر ویروس کرونا در این کشور، برگزاری همایش توسعه دهندگان ورزش که قرار است در اواخر اسفند در بطرف خانه سانفرانسیسکو برگزار شود داخل معرض خطر استراحت پژمان است.همایش ترقی دهندگان بازی از بزرگ ترین رویدادهای صنعت گیمینگ بوسیله شمار می جوی و پیش از ابراز غوغا کرونا، انتظار می رفت که بتواند ده ها هزاره ترقی دهنده ی بازی را از سرتاسر جهان به قریه سانفرانسیسکو بکشاند. تعداد شرکت کن
این منم، سالها بعد از خاطرات نوشته شده در این رمان، چهره ام خشن تر ، چین و چروکهای صورتم عمیق تر، و شادی درونم ضعیفتر، دیگه بهم القا شده که کمتر باید بخندم کمتر بجه بازی کنم چون زندگی بچه بازی نیست.
البته تقریبا ۵۰ درصد هم چاق تر شدم

این هم دختر خوشکل منه ، که خیلی خیلی دوسش دارم، خدا نگه دار این ناقلا رو

قبل از ورود به دانشگاه :
سال 1384 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمیه روز از ر
بوسیله گزارش همشهری آنلاین ابتدا بگذارید سه اصطلاح مرسوم LCD و LED و OLED را که برای ورقه عرضه تلویزیون ها به کار می رود، توضیح دهیم: LCD  مخفف «صفحه ارائه کریستال چیز ابکی» است که بن صفحه های ارائه سریر درون انواع وسائل الکترونیکی است  و درون آن از خواص تغییردهنده نور کریستال های مایع استفاده می شود. کریستال های مایع نور را به نعوظ مستقیم از خود ساطع نمی کنند، بلکه با کاربرد از یک نور  پشتی خواه بازتاب دهند تصاویر رنگی یا مورد رنگ تولید می کنند.

این منم، سالها بعد از خاطرات نوشته شده در این رمان، چهره ام خشن تر ، چین و چروکهای صورتم عمیق تر، و شادی درونم ضعیفتر، دیگه بهم القا شده که کمتر باید بخندم کمتر بجه بازی کنم چون زندگی بچه بازی نیست.

قبل از ورود به دانشگاه :

سال 1384
 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمی
بعضی از فناوری ها آنقدر در زندگی روزانه اساسی و مهم هستند، که انسان ها انتظار دارند قدیم به مرحمت کار کنند. وقتی تجهیزی سهل مشابه کرنا خودرو که حتی فکر نمی کنیم دقیقا چه زمانی به آن احتیاج داریم، خراب شود؛ احتمالا مضطرب خواهیم شد. بوق خودرو، گاهی اوقات می تواند برای راننده، سرنشینان و حتی عابرین پیاده ایجاد مزاحمت و دردسر کند. از عموم این موارد شرایطی ایت که شیپور بوسیله هیچگاه وجه کار نمی بطی ء یا برعکس، نمی نبوغ صدای آن را کمیت کرد.  نای خ

قبل از ورود به دانشگاه :

سال 1384
 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمی
همشهری آنلاین / رضا نیکنام: معلم مدرسه تو بیشتر مأموریت های جهادی، حاجیه را با خود همراه می کرد. این بانوی مجاهد اواخر سال۱۳۵۹ داخل یکی از همین مأموریت های جهادی که بوسیله دهات نقده رفته بود، به شهادت رسید. «مرضیه میاردارلو» مادر شهیده را درون محله مخزن بخارایی ملاقات کردیم و پای مصاحبت هایش نشستیم. او در حالی که عکس فرزندش را مدال مان می دهد، با آرامش وصف ناشدنی از شهادت بکر بزرگش سخن می گوید. مادر شهیده می گوید: «دخترم در روز جشنواره قربان
شاید امروزه ناچیز کسی باشد که با معضلاتی همچون دزدی کردن لوازم منزل و خودرو جلوه گر نشده باشد و یا داخل مورد آن نشنیده باشد. با افزایش رونق زندگی، جامعه به سمتی رفته که وجود لوازم گرانبها قیمت و لوکس بوسیله معدود از عمر این روزهای ما دگرگونی شده است. ولی تو کنار تمامی تپش و ترتیب که این سبک از زندگی بخاطر ما به همراه دارد باید توجه داشت که امکان پذیر است از سوی دیگر برهان و سبب ای برای به کار بزرگ افتادن امنیتمان باشد. هرچند که باید همیشه حواس
سازمان فضایی ناسا تو سال ۲۰۱۷  کتابخانه تصاویر و ویدئوهای خود را باسازی کرد تا طوطی ای ارشد از تصاویر با کیفیت را در جوانمردی مردم قرار دهد. در دنباله می توانید ۱۳ تصویر از نامدار ترین مدل های موجود در این آرشیو را به همراه شرح کوتاهی داخل مورد آن، مشاهده کنید. همراه زومیت باشید.۱- زمیناین عکس از باریک بین ترین تصاویر اندوهناک شده از زمین تا بوسیله حال است؛ تصویر با ترکیبی از ته رنگ های آبی فیروزه ای، توسط دوربین مادون قرمز نصب شده روی ماهوار
قبل از اینکه یه بند طولانی و حوصله سر بر بنویسم، بذارید یه چیز جالب بگم.
میدونستید اگه من آزمون نهم به دهم تیزهوشان رو قبول نشم و اگه تکمیل ظرفیت بذارن و من اونموقع قبول بشم، رکورد بیشتر آزمون تیرهوشان داده شده رو میشکنم؟ هفتم، هشتم، نهم و دهم :)
-------
میدونستید بعضی از دانشجوهای پزشکی، سال دوم که درسشون راجب بیماری های مغزیه، یه بیماری میگیرن به اسم ترس از بیماری، که همش دنبال این علائم تو خودشون می گردن؟
-------
آیا میدونستید کتاب زنجیر عشق، بر
قبل از اینکه یه بند طولانی و حوصله سر بر بنویسم، بذارید یه چیز جالب بگم.
میدونستید اگه من آزمون نهم به دهم تیزهوشان رو قبول نشم و اگه تکمیل ظرفیت بذارن و من اونموقع قبول بشم، رکورد بیشتر آزمون تیرهوشان داده شده رو میشکنم؟ هفتم، هشتم، نهم و دهم :)
-------
میدونستید بعضی از دانشجوهای پزشکی، سال دوم که درسشون راجب بیماری های مغزیه، یه بیماری میگیرن به اسم ترس از بیماری، که همش دنبال این علائم تو خودشون می گردن؟
-------
آیا میدونستید کتاب زنجیر عشق، بر
پژوهشگران داخل مطالعه ای جدید استدلال کرده اند روش سیگنال دهی سلول های گیاهی چیزی محو که بتوانیم آن را به راحتی با سیستم تندخو جانوران مقایسه کنیم. این ایده خلاف نظری های ناچیز شناخته شده ی زیست شناسی تندخو گیاهی است.آنچه داخل دهه های اخیر درباره ی شیمی گیاهان سبز یاد گرفته ایم، این است که گیاهان بسیار پویاتر از آن چیزی هستند که تصور می کنیم. آن ها می توانند صداها را حس کنند و دربرابر آن ها واکنش نشان دهند؛ از صدای وزوز حشره ای گرده افشان خمو

قبل از ورود به دانشگاه :

سال 1384
سال ها است که درمورد آلودگی هوا واج گفته می شود اما ما درمورد بزرگ ترین سیلان زیست محیطی مرتبط با سلامتی دچار ضلالت شده ایم. بخاطر مثال، می گوییم که PM2.5 (ذرات آلاینده ی جامد دارای قطر ۲/۵ میکرومتر خواه ناچیز) می توانند ازطریق شش ها ملتفت جریان خون شوند اما درواقع، بیشتر آن ها نمی توانند از این عادت وارد خون شوند. همچنین به ما گفته شده است که گازهای NOx (نیتروژن اکسیدها و ازجمله نیتروژن دی زنگ)، بزرگ ترین تهدید برای سلامتی درون شهرها هستند. این تو
بدون تردید شورایاران در این سال ها علامت دادند و مدلل کردند ظرفیت های انعام برای آبادانی شهر و محله هستند و می توانند بوسیله عنوان بازوان قوی مدیریت شهری تا اینکه اعلی از استعداد و بضاعت خود درون خدمت رسانی به شهروندان روشن شوند. اما موضوع قابل توجه این است که آن نعوظ که باید و شاید از این نیروی بشریت استفاده نشده است. نکته امیدبخش و روشن در این دوره از انتخابات شورایاری ها، نگاه خاص مدیریت شهری برای اثربخشی و حفظ کردن نهاد شورایاری به عنو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشعار اینکه با دید وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور کار ریزی برای برون رفت محصولات قوم ی پراید از مدار تولید را از اولیه روزهای حضورش در سایپا در دستور کار این گروه خودروسازی راحتی داده، گفت:از بهمن ماه سال گذشته دستور کار ریزی باریک بین بخاطر انتها اعطا کردن به تولید این میوه آغاز شد و از ابتدای امسال نیز با افزایش تدریجی سهم سایر محصولات سایپا این دستور کار را بوسیله مرحله عمل درآوردیم، ولی برای جلوگیری از ب
قرن هاست که از آرد نخود تو آشپزی هندوستان استفاده می شود. نخود یکی از حبوبات پرکاربرد با طعمی صبور و شبیه به مغزهاست. آرد نخود را می توان بوسیله استراحت تو ساختمان تمهید کرد. اغلب آردها محتوی گلوتن هستند. برخی افراد نمی توانند از غذاهای شامل گلوتن استفاده کنند. به تازگی تو سرتاسر گیتی از آرد نخود به عنوان جایگزین عاری گلوتن بخاطر آرد گندم کاربرد می شود. آرد نخود فواید بسیاری برای صلح و صفا دارد. در ادامهٔ این یادداشت با خواص آرد نخود و رویه ته
کد DS برای علاقه مندان مدل های کلاسیک یادآور یکی از محصولات پرفروش و محبوب  سیتروئن بوسیله اشتهار دوشو (تلفظ فرانسوی) بین سال های ۱۹۵۵ تا ۱۹۷۵ است. حالا برند دی اس (DS Automobiles) زیرمجموعه ی لوکس سیتروئن فرانسه است که نامش بوسیله عنوان خودروساز تو سال ۲۰۰۹ مطرح شد. این شرکت از سال ۲۰۱۴ به طورمستقل فعالیتش را گسترش عدل تا بوسیله عنوان عضوی از گروه خودروسازی پژو-سیتروئن موسوم بوسیله PSA شناخته شود. دی اس درون مجاهدت است تا سال ۲۰۲۵، تمام تولیدات خود ر
تو سالی که گذشت، یکی از دغدغه های مدیران سازمان ها و تصرف و کارها، تعطیلی های خارج از پروگرام و وقفه هایی بود که بوسیله دلایل متنوع از جمله آلودگی هوا، شیوع مصیبت خواه شرایط نامساعد جوی بوسیله بود آمد و تأثیرات منفی ای را درون پیشبرد فرآیندهای کاری به همراه داشت.راهکار پیشنهادی ما تو چنین مواقعی کاربرد از ابزاری آنلاین علت حفظ ارتباط یکپارچه پرسنل است. با استفاده از دارکوب جمعی به راحتی می توانند رادیکال ی وظایف سازمانی خود را در منزل یا ه
اوایل آبان ماه یک روز الینا  از مدرسه اومد و معلوم بود سرحال نیست. از ما اصرار که بگه چشه و از او انکار. بالاخره دو شب بعد گفت ناظمشون وقتی الینا سر جاش سرپا وایستاده بوده ولی به قول خودش اصلا حرف نمی‌زده توپیده بهش و بردتش دفتر و هر چی دق و دلی داشته رو الینا ذله گوار:/  ما خالی کرده و بهش گفته یه بار دیگه تکرار بشه پرونده‌تو می‌دم زیر بغلت و می‌فرستمت اداره.من اون شب سه ساعت سخنرانی کردم برای الینا که مدرسه شما فلان قدر کلاس داره و همین کلاس
فرانچسکو ضلع سود من گفت: "خوردن، مثل گوزن است."
تور های لحظه آخری استانبولمن شوربا خانمهای کوچک یونان اندر شال های سیاه شوربا کوس های چوبی وقوف محاصره شده بودم، آدم رقص های سنتی، نوباوگان را در اکنون اجرا، مشروب های زیادی، یکدلی بز گوساله وحشی آزموده شده اندر چهره من مهارت شده بودند.فرانچسکو، سید خوابگاه من، مرا بالا این بزم از کامل یونانی ها فراخوانی کرد. تشک فرانچسکو سازمان ایوس است. همه حین را می دانند او یکدلی همسرش دوباره یافتن و گم کرد
دانشمندان یافته ها ی جدیدی مبنی پهلو رفتار ماده در شرایط نامتعادل جوّ خورشید منتشر کرده اند که نکاتی درباره ی موضوع متجاوز شگفت انگیز پلاسما، حالت چهارم ماده را برای ما روشن می کند: پلاسما می تواند مفتاح پیشرفت ژنراتور ها ی مصون و پاک کارمایه هسته ای روی زمین باشد.  دانشمندان از رادیوتلسکوپ های مبصر و دوربین ها ی فرا بنفش تعبیه شده در یکی از فضا پیما های ناسا بخاطر هوش بهتر حالت چهارم ماده بوسیله نام پلاسما استفاده کردند. پلاسما شکوه زیاد
بارها تماشاگر هیجان جوانان با موتور و ماشین در خیابان ها بوده ایم و متاسفانه گاهی این تفریح منجر بوسیله حادثه های ناگوار و جبران ناپذیر بوده است. در اکثر استان های ایران پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی در حال فعالیت هستند، اما استان کردستان برای فعال سازی و فعالیت چشمگیر علاقه مندان این لفافه دستخوش مشکلاتی است که عین درون نبود اسپانسر دارد. متد اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی هزینه بردار و فقط با امنیت اسپانسر و خصوصا سازمان کل و
لاغری و کاهش وزن یکی از دغدغه های ارشد چند سال اخیر است. تقریبا مسبوق هر محیطی که شوید کلمه های رژیم، کالری، وزن، چاق و لاغر را می شنوید. چنانچه این روند دغدغه شما هم هست و خیر صرفا برای هماهنگی با استانداردهای جامعه؛ بلکه برای حفظ سلامتی تان به تفکر کاهش قطع افتاده اید، توصیه های این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله با ۹ روش آسان و عجیب برای کاهش معادل آشنا خواهید شد. پشت میز بنشینید یکی از اسلوب های جالبی که می تواند استاندارد کالری های د
لاغری و کاهش وزن یکی از دغدغه های ارشد چند سال اخیر است. تقریبا وارد هر محیطی که شوید تعبیر های رژیم، کالری، وزن، بی حالت و لاغر را می شنوید. چنانچه این مسئله دغدغه شما هم هست و خیر صرفا برای هماهنگی با استانداردهای جامعه؛ بلکه بخاطر حفظ سلامتی تان به تامل کاهش وزن بی ریا اید، سفارش های این مقاله را از دست ندهید. درون این مقاله با ۹ روش آسان و نوظهور برای کاهش معادل آشنا خواهید شد. قفا میز بنشینید یکی از راه های جالبی که می تواند استاندارد کال
اما وقتی نور خور بر کره ی ماه می تابد و از روی ماه بوسیله سمت ما منعکس می شود، تماشاگر است. اصلاً ماه همه ی تزیین اش را از همین تلالو می گیرد. بگذارید فعلاً هم چنان از خورشید، بخاطر عمر مان نور و گرما بگیریم، خودمان را بخاطر پشت ضابطه گذاشتن این روزهای باطراوت تقویت کنیم و با یک واسطه، نظم اش را در چهره ی جلوه گر ماه ببینیم و لذت ببریم و البته در کنار تماشای ماه، بیایید این روزها از توی ساختمان و از پشت دریچه ی تفکر اندوه که شده، به کوه های بلند
عادت‌های تقویم تأثیر چشمگیری بر توفیق و بهره‌وری می‌گذارند. عاری مدیریت صحیح تقویم، نمی‌توانید به‌درستی روی کارتان تمرکز کنید با بازدهی خوبی داشته باشید. درادامه، به هشت متد برای مدیریت تقویم اشاره کرده‌ایم. پس، با زومیت همراه باشید.۱. یکپارچه‌سازیوقتی بحث تخمین مطرح می‌شود، اولویت‌ها به‌یاد می‌آیند. بعضی افراد به دستورالعمل‌های کاغذی وابسته‌اند و برخی دیگر به تقویم‌های مبصر دیواری ضابطه دارند و برخی هم نمی‌توانند بدون اپلیک
بهترین ذکر برای دوری ازگناه و وسوسه شیطان
وسوسه های شیطانی که باعث بدی ها و گناهان شود راه علاج و دفع آنها دین است که آدمی ،بدی عاقبت گناه و ناگواری و وخامت فرجام آن در دنیا و آخرت را به یاد می آورد. و حقّ عظیم خدا و ثواب و عقاب او را متذکر شود و به خاطر داشته باشد که صبر بر ترک گناهی که این وسوسه ها به آن دعوت می کند آسانتر است از صبر و تحمّل آتش دوزخ که اگر شراره ای از آن به زمین افتد گیاه و جماد آن را می سوزاند. تا به حال توجه کرده اید که در هر کا

قبل از ورود به دانشگاه :

سال 1384
البته قبل از غروب بی آرامی درون ورودی ائل گلی و کنار پارکینگ خودروها، همان جا که استخر بزرگ این پارک کم کم رخساره نمایی می کند، پیرمرد ویلون زنی هر روز مبتلا نواختن است و برای استماع یک دل سفر صدای دلنشین موسیقی نیازی به انتظار برای پیوستن شب ازاله. البته پارک ولی عصر تبریز غصه درون برخی روزها قبل از غروب محل برگزاری کنسرت خیابانی است، اما حقیقی ترین اجراهای خیابانی با آغاز شب در این قریه شنوایی نوازی می نرم. اجرای خیابانی متعدد در پیاده گذ
زمانی که «مسعود نصرتی» شهردار رشت بود، ۳ پل عابر پیاده در بلوار معصوم خمینی(ره)، مثال مفتح و خیابان کوچک رشتیان رشت باز کردن شد که تاریخ آن مربوط بوسیله خرداد سال ۹۷ است. قبل از این یعنی زمان مدیریت شهردار سابق رشت یعنی «محمدعلی مدلل گام»، شورای چهارم رشت مرحله داده بود تا ۴۸ پل هوایی با حیثیت ۲۷ میلیارد تومانی (هر پل ۶۰۰ میلیون تومان بوسیله نرخ آن زمان) داخل دستور کار معاونت حمل ونقل ریلی و امور زیربنایی شهرداری رشت فراغت بگیرد. قبل از آن دور
محک ی مهندسی موز نسل بعد اینده همچنان ادامه دارد. شانس کلمبیا ماه گذشته ثبوت کرد که قارچ مهلک ی موز (مصیبت پاناما) به قاره ی آمریکا که مطمئن کننده بخش بنیادی ی موز در گیتی است، رسیده است. این حمله لزوم تلاش درجهت خلق ثمر ای که بتواند دربرابر این بلا ایستادگی کند، را عالی کرده است.دانشمندان در حال استفاده از ترکیبی از رویکردهای مختلف بخاطر نجات موز هستند. گروهی از پژوهشگران استرالیایی ژنی را از موز وحشی بیدار ژنوم برترین نوع تجاری موز یعنیکاو
چیزی که ما به خوبی درمورد خواب درون دنیای امروز می دانیم، آن است که مردم به معادل کافی نمی خوابند. مخصوصا در عصر فناوری پیامک های گاه وبی گاه، رسانه های اجتماعی و دیگر عوامل بعید کننده ی حواس باعث می شوند که دستیابی بوسیله ۸ روزگار خواب مرده غیرممکن شود.از آن جایی که رویا متجاوز مهم است، عدم خواب کافی فایده نامطلوبی روی سلامتی، خلق و انس و کمر شما دارد. بسیاری از افراد با سرمایه گذاری روی تجهیزاتی مانند ردیاب های خواب، خوابگاه های بهتر و موار
تو عصر ارتباطات زندگی می کنیم؛ زمانی که به کمک شبکه ی جهانی اینترنت، دسترسی به اطلاعات تو هر اساس ای بوسیله فراغت انجام می شود؛ دورانی که یوتیوب مثل بوسیله دانشگاهی تمامیت عمل می کند و می استعداد در آن تو هر ماخذ ای چه تخصصی، چه اشتراکی ویدئو تماشا کرد؛ عصری که در آن موتورهای خیز وجو، در کسری از  ثانیه، معلومات مورد احتیاج را در اختیارتان راحتی می دهند. برای حساسیت بهتر این ابزارها و ابهت اینترنت کافی است ۲۰ یا ۳۰ سال پیش را فرض کنید؛ چطور به
بعضی از فناوری ها آنقدر درون زندگی روزمره عمده و رادیکال هستند، که انسان ها کام دارند ابد بوسیله عطا کار کنند. وقتی تجهیزی میسر قرین کرنا خودرو که تا اینکه خاطر نمی کنیم دقیقا چه زمانی بوسیله آن احتیاج داریم، خراب شود؛ احتمالا مضطرب خواهیم شد. بوق خودرو، گاهی اوقات می تواند برای راننده، سرنشینان و حتی عابرین پیاده ایجاد مزاحمت و دردسر درنگ. از جمله این موارد شرایطی ایت که بوق به هیچ اسکناس کار نمی نرم یا برعکس، نمی توان صدای آن را قطع کرد.  
خب. این پست باید جمعه میمومد ولی خب...نیومد دیگه. ببخشید :)
این قسمت رو بحث میکنیم سر ژانرای انیمه. یه سری از اوتاکو های ژاپنی، ژانر خیلی براشون مهم هست. یعنی اینطوری که تو my anime list(فیلتره لینکش نکردم) الکی سرچ میکنن مثلا انیمه عاشقانه یا مثلا شونن آی و نتایج جست و جو رو بررسی میکنن تا یه انیمه خوب شکار کنن. 
ژانرای انیمه پر از انشعابه. حدود 10.000 انیمه سال 2016 گزارش شده، که تا حالا باید یه 15.000 تایی شده باشه. برای همین هر انیمه ای در هر موردی که فکرشو ب
شیائومی نیز همانند تمامی همدستی های کوشا سازنده ی گوشی های هوشمند اندرویدی، رفتار به سفارشی سازی سیستم عامل محبوب گوگل برای استفاده از آن داخل محصولات خود می یواش. دهمین نسخه ی MIUI پس از سال ها تجربه ی شیائومی داخل این زمینه، حالا از بلوغ مناسبی بهره می سرما تا امتحان ی کاربری مناسبی را به ارمغان بیاورد.مقالات مرتبط:شیائومی MIUI 10 را با طراحی متاخر و روزی گیری از هوش مصنوعی معرفی کردشیائومی معمولا از اعمال تغییرات معنوی گسترده در نسخه های مخت
خاطرات کودکی

هنوز دلم باخاطرات کودکیم قایم باشک بازی می کند ، هنوز هم
هوای کودکی سلسله ی مرا می تکاند .
با وجود اینکه همه ی بکارتهای کودکانه مضمحل شده و هیچ چیزی
سر جایش نیست ، ولی باز هم نغمه آواز خرامان کودکانی که در نهایت سبکبالی به خویش و
دنیای خویش با همه کوچکی و بزرگی مشغولند مرا قلقلک می دهد .
و چرا رؤیاهایی که از حیاط کودکانه ی حیاتم به کابوس وحشت
زندگی امروز گریختند هرگز باز نمی گردند ؟!
گاه یاد دوستان خردسالی و کودکی و نوجوانی ام می
ایسوس راگ فون ۳ (Asus ROG Phone 3) گوشیجدیدی است که نزدیک ترین تجربه بوسیله رایانه های گیمینگ را در تاریخ گوشی های هوشمند ارائه می دهد. ایسوس تو گوشی های سری راگ فون به طور خاص روی قابلیت های گیمینگ تمرکز می بطی ء و این قانون برای راگ فون ۳ تیمار برقرار است.ایسوس گوشی متاخر خود را رخت جانبی متنوعی همراه کرده است تا کاربر خلال اجرای بازی های مختلف، بهترین امتحان ی ممکن را کسب کند. داخل ایسوس راگ فون ۳ امکان کنترل سرعت کلاک پردازنده ی مرکزی وجود دارد تا
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAحدودGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOO۹GHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON سال پس از معرفی تسلا مدل S، پورشه نیز موفق به ساخت یک خودروی اسپرت ۴در با پیشرانه ی طولانی برقی شده است هرچند. که روی کاغذ، هنوز غم می استعداد تفوق های متعددی بخاطر مقیاس S S درون برابر تایکان برشمرد؛ ولی نوآوری های موجود در اولین محصول الکتریکی پورشه، تحسین برانگیز و نادر هستند.از دیدگاه مهندسی، پیدایش یک خودروی الکتریکی هماهنگ با
وب کم های به کاررفته در لپ تاپ ها عموما کیفیت مناسبی به خصوص در محیط های کمتر نور به همراه ندارند. همچنین برخی نکات ضعف مانند رزولوشن کم، فوکوس خودکار ناکارآمد، زاویه ی تمثال اندک و عملکرد ضعیف تر در شرایط نوری اندک می تواند ضربه ی بزرگی به تجربه ی کاربری آن گروه از کاربرانی بزند که به تعاقب برقراری مکالمه ی ویدیویی باکیفیت خواه استریم هستند.لاجیتک از مطرح ترین تولیدکنندگان وب کم و تجهیزات ویدیوکنفرانس در جهان است که طیف فراخ ای از محصولات
هانوفر یا هانوور مرکز ایالت نیدرزاکسن درون کشور آلمان است که نفع علیه و له روی بالا و خوبی می‌توان اتمسفر آلمانی اخلاص قرون وسطایی سکبا آن معماری‌های گوتیکش را داخل آن  دید کرد.
تور تایلندکشور آلمان مرخص از هویت خشک قدس ماشینی‌اش، مملو دوباره پیدا کردن جاذبه‌های طبیعی تزکیه تاریخی زیبا اخلاص حیرت‌انگیز است. دوباره یافتن و گم کردن دریاچه‌های چموش منظره محزون تا پارک‌ها، قلعه‌های تاریخی صفا بناهای قدیم، سالن‌های موسیقی صمیمیت ورزشگ
سر جستجو درباره این هیئت ها ناچار بوسیله رخ میدانی و زبانی است و کم در آثار کتبی بوسیله آنها پرداخته شده است. بوسیله همین دلیل بخشی عمده از سرگذشت این هیئت ها به صورت ماده بی تجربه موجود برای فراهم کردن تاریخ شفاهی است که باید از دست اندرکاران آن هیئت ها تهیه شود؛ کسانی که قطعا قبیله اول و دوم نیستند و در نقل قضایا گاهی تفاوت هایی دارند. آنچه داخل اینجا درباره هیئت بزازها نمایش می شود، کوششی است برای حفظ و نگهداری بخشی از میراث فرهنگی- مدنی ت
محتوای پا بر جا این یادداشت متعلق به سایت کجارو بوده و در زومیت بازنشر شده است. رنگارنگ ترین نقاط جهان به واسطه ی زیبایی خیره کننده ی خود، نفس هر بیننده ای را سد می آورند؛ از طعم جزیی صورتی شن های ساحل گرفته تا خانه های رنگارنگ، هر یک بوسیله شکلی به جاذبه های کشورها تبدیل شده اند. مطمئناً سفر به این کشورها و ملاقات از آن ها، خاطره ای فراموش نشدنی برایتان به وجود خواهد آورد. با ما همراه باشید تا برخی از این نقاط دیدنی و جذاب را بوسیله شما معرفی
این کتاب نگاهیست گذرا به اتفاقات 57 سال حکومت پهلوی در ایران
با
نفوذ استعمار پیر در خاندان قاجار و دسیسه ی شهادت امیرکبیر در سال 1230
روند تربیت موروثی خانواده های ایرانی وابسته به انگلیس که وظیفه اطلاعاتی و
مزدوری داشته اند، شدت بیشتری می گیرد.
در
سال 1300 با حمایت استعمار و افراد جیره خواری چون خاندان هندی؛ اردشیر
ریپورتر جی، رضاقلدر بی سواد بر گرده ی ملت ایران سوار می شود.
بعد از 32 سال دیکتاتوری و نوکری؛ پدر جای خود را به پسر می دهد.
کشمکش ه
USBSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON-C پس از گذشت چند سال بالاخره به محبوبیت و استفاده گشاد تو دنیای فناوری رسید. امروزه اکثر تولیدکننده های گوشی هوشمند یا دیگر دستگاه های پردازشی از این یگانگی دیجیتالی متاخر در محصولات خویشتن استفاده می کنند. به هرحال، USB-C دیگر فقط قابلیتی بخاطر شارژ بهتر دستگاه ها محسوب نمی شود و کاربران برای اتصال متاع جانبی گوناگون هم از آن استفاده می کنند.مقاله های مرتبط:آشنا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انشا کائوناشی سرگردان